Kaliteli yapılar için

Doğru ekiple çalışıyoruz …

Gürdal Yapı inşaat sektöründe konut yapım alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Antalya’nın Konyaaltı bölgesinde yolculuğuna başlayan Gürdal Yapı bugün şehrin bir çok bölgesinde konut ve ticari alanlar üretmektedir.

Yerli ve yabancı müşteri portföyü ile tamamlanmış olan projelerine her yıl yenilerini ekleyerek sürekli ve emin adımlarla sektöründe lider olma hedefi doğrultusunda çalışmaktadır. Bulunduğu her bölgeye katma değer sağlayarak müşterilerine kaliteli ve konforlu yaşam alanları sunan Gürdal Yapı, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen müşterilerine sunduğu fırsatlar ile müşteri memnuniyetini çok yönlü olarak sağlamaktadır.

İnşaatlarının yapım kalitesi ve kullanılacak olan malzemelerin titizlikle seçilmesi sürecinde tedarikçileri ve uygulayıcı firmaları ile bir bütün olarak çalışılmaktadır. Projelendirme sürecinde müşteri ihtiyaçlarına göre birebir çözümler sunan üretim ekipleri, müşterilerinin aradıkları gayrimenkul ve özellikleri konusunda bilgilendiren satış ekibi, satış sonrası hizmetlerin sağlandığı ekipleri ile her gayrimenkul sahibine özel çözümler sunulmaktadır.

Başlanmış olan tüm projelerin sonuçlandırılması için inşaat süreçlerinde planlı ve yenilikçi yaklaşımlarda bulunarak ve müşterilerine en hızlı şekilde gayrimenkullerini teslim ederek, Gürdal Yapı  inşaat sektöründe güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer